Щурі - одні з найбільш руйнівних шкідників для бізнесу

 

Щури і інші види гризунів можуть мати руйнівні наслідки для підприємств, особливо підприємств харчової промисловості. Вони можуть не тільки викликати спалах хвороб харчового походження через хвороби, які вони поширюють, але також можуть негативно позначитися на репутації бренду, експлуатаційних витратах і доходах.

 

Нещодавно незалежне дослідницьке агентство Opinion Matters і Центру економіки та бізнес-досліджень (Cebr) виявив ключові тенденції, що впливають на бізнес і боротьбу зі шкідниками. Дослідження показало, що з усіх видів шкідників щури є одними з найбільш руйнівних шкідників для бізнесу.

 

Вас може шокувати, а може і ні, дізнатися, що 49% підприємств повідомляють про пошкодження електричним струмом, викликаному гризунами. У щурів є пара постійно зростаючих різців як на верхній, так і на нижній щелепі. В результаті їм доводиться постійно гризти предмети, щоб вони зношувалися і не ставали занадто довгими.

 

Щури і миші, як відомо, гризуть електричні кабелі. Це не тільки серйозна небезпека загоряння, коли вони прогризають мідь і замикаються дроти, але також може привести до виходу з ладу електричного обладнання, що призведе до простою виробництва. Результати нашого звіту показали справжнє вплив зараження гризунами на бізнес.

 

Понад чверть опитаних нами підприємств повідомили про пошкодження електричного обладнання в результаті зараження щурами, при цьому майже половина з них підтвердила, що пошкодження обладнання було безпосередньо викликано щурами. Для підприємств харчової промисловості і, зокрема, підприємств харчової промисловості це може мати великий вплив на виробничий цикл. Наше опитування показало, що підприємства, які спеціалізуються на продуктах харчування, втрачають в середньому 8 робочих днів через зараження щурами.

 

Гризуни можуть торкнутися не тільки харчову промисловість: 20% всіх опитаних нами підприємств повідомили про простоях обладнання.

 

ЯК ЗАПОБІГТИ ЩУРАМ ?

 

Забезпечення необхідних процедур для запобігання цих гризунів - кращий спосіб захистити ваш бізнес від щурів.

 

Цифрова боротьба з шкідниками

У цифрових рішеннях компанія «Стоп!Кукарача» по боротьбі з шкідниками використовуються новітні технології боротьби з шкідниками, щоб надати підприємствам харчової промисловості ефективне рішення для цілодобового контролю і моніторингу гризунів.

 

Наш асортимент рішень по боротьбі з шкідниками дозволяє комерційним бізнес-клієнтам надавати неперевершені дані про шкідників, аналітичну інформацію і звіти, які допомагають запобігати, контролювати і знищувати шкідників з новими рівнями ефективності та контролю.