Контроль комах  - методи і засоби боротьби з комахами, в тому числі переносять інфекційні захворювання, а також такі, що завдають шкоди харчовим і сільськогосподарським продуктам, виробництва і житлу людини .

Професійні техніки з контролю шкідників проводять обробку проти комах різними способами, в тому числі аерозольним зрошуванням, нанесенням гелю, розкладанням приманок. Для знищення комах співробітники  застосовують сучасні препарати і технології, які не завдають шкоди навколишньому середовищу і людині. У кожному разі здійснюється індивідуальний підбір засобів. Для запобігання звикання комах до препаратів практикується регулярна заміна препаратів. Для проведення дезінсекції наші співробітники виїжджають в будь-який зручний для Вас час, в тому числі і в нічний.

Для ефективної боротьби з літаючими комахами рекомендує застосовувати інсектицидні лампи. Основна відмінність інсектицидних ламп, полягає в якісних люмінесцентних тубах (спеціальний спектр, що привертає комах) і сучасному дизайні, що дозволяє знайти оптимальне рішення для будь-якого приміщення, в залежності від його функціональної приналежності.

Зателефонувавши в ТОВ "СТОП! КУКАРАЧА", Ви зможете отримати безкоштовну консультацію фахівців, а також домовитися про безоплатної первинної інспекції об'єкта для реальної оцінки ситуації і розрахунку вартості обслуговування.

Дезінсекція Ужгород