ДЕЗІНФЕКЦІЯ–це комплекс заходів, спрямованихна знищення шкідливих мікроорганізмів та збудників інфекційних захворювань в Ужгороді, Мукачево, Хусті, Виноградові, Рахові, Берегово та інших локаціях Закарпатської області. 

§Будучи професійною компанією з дезінфекції коронавірусу , ми дотримуємося вказівок CDC, щоб допомогти вашій організації забезпечити безпеку Вас та Ваших працівників від шкідливих мікроорганізмів.

§Як місцевий бізнес, ми знаємо, наскільки цінним є можливість безпечного перебування у Вашому закладі, офісу, виробництві чи Вашій компанії в цілому, особливо під час пандемії коронавірусу.

§Наші висококваліфіковані спеціалісти професійно виконують поставлені цілі, щоб створити безпечне середовище для працівників та клієнтів. Ми пропонуємо різні рівні обслуговування, що відповідають бюджету клієнта та потребам у запобіганні вірусам.

§Спеціалісти нашої компанії використовують сучасне обладнання та засоби для проведення дезінфекційних заходів. Зокрема це використання дезінфектантів бактерицидної, віруліцидної та фунгіцидної дії. Поява небезпечних бактерій та вірусів є несподіваною проблемою, на яку потрібно швидко та невідкладно реагувати. Наші спеціалісти проводять інспекцію об’єкту на предмет визначення шкідливих мікроорганізмів та збудників інфекцій. Дезінфекція, яку проводять спеціалісти компанії "СТОП! Кукарача", відрізняється високою якістю проведення робіт. У нас ідеальне співвідношення ціни та якості.

§Обслуговування об'єктів проводять різними методами: орошення, протидії, миття, аерозольним орошенням (т.н. холодним і гарячим туманом) та ін., Вибір яких, а також підбір препаратів для проведення дезінфекції, залежить від даних попередніх досліджень, особливостей об'єкта та інших факторів, які впливають на результат.