Комерційна боротьба зі шкідниками

«СТОП! Кукарача» здатна захистити репутацію вашого бренду та діяльність від небажаних шкідників.

Ми забезпечуємо найвищий рівень управління ризиками. Завдяки спеціальним програмам боротьби зі шкідниками ми зосереджуємось на тому, щоб допомогти вашому бізнесу відповідати вимогам стандартів санітарії, безпеки та чистоти.

Використовуючи нові технології, ми допомагаємо захистити ваших співробітників і клієнтів від небезпеки хвороб, що передаються шкідниками, і зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище за допомогою стійких рішень для боротьби зі шкідниками.

Ми зосереджуємося на наданні експертних знань і підтримки на місцевому та національному рівні.

Ми витрачаємо час, щоб зрозуміти ваші ключові виклики та ризики та побудувати цінні довгострокові відносини для забезпечення довіри та прозорості.

Ми використовуємо науку

У «СТОП! Кукарача» наука та інновації лежать в основі всього, що ми робимо.

Наша команда експертів розуміє, знає поведінку шкідників, спостерігає та враховує у роботі дослідження нових методів запобігання зараженню шкідниками, щоб очолити інноваційну галузь боротьби зі шкідниками. Основна увага приділяється здоров’ю, безпеці та захисту навколишнього середовища за допомогою ефективних та інноваційних рішень.

Завдяки новим інноваціям, які постійно підвищують стандарти контролю та захисту від шкідників, потреба в інноваціях і застосуванні нових технологій ніколи не була такою великою.

У результаті головною метою є пошук розумніших і ефективніших способів боротьби зі шкідниками.

Забезпечуємо дотримання законодавства

У «Стоп! Кукарача» є спеціалісти, які відстежують зміну вимог та законодавства на національному та міжнародному рівнях. Це забезпечує відповідність наших методів обробки (наприклад, фумігації, пест контролю харчових підприємств) та продуктів (наприклад, пестицидів, інсектицидів) зростаючим нормам і вимогам законодавства, які вимагають уряди в усьому світі для мінімізації впливу хімічних речовин на здоров’я населення та навколишнє середовище.

Боротьба зі шкідниками є важливим елементом зростаючих вимог до харчових стандартів, які керуються міжнародними організаціями, такими як AIB International і BRC Global Standards .

Наша постійна прихильність до Глобальної ініціативи з безпечності харчових продуктів (GFSI) підкріплюють нашу увагу до допомоги харчовій промисловості в забезпеченні безпеки харчових продуктів .

Сертифікат CEPA

Усі наші європейські підрозділи працюють у відповідності останньому європейському стандарту EN 16636, сертифікованому CEPA . Це забезпечить захист клієнтів, здоров’я населення та навколишнього середовища завдяки відповідальному підходу до боротьби зі шкідниками.

Ми використовуємо дані, щоб зменшити ризик

Наша система звітності й аналізу доступна всім нашим бізнес-клієнтам.

Система «STOPpest» рекомендується для забезпечення відповідності вимогам аудиту, допомагаючи сприяти проактивному підходу до запобігання та боротьби зі шкідниками та  роботи у відповідності вимогам сторонніх аудитів.

Дані, записані в «STOPpest», дозволяють нам надавати клієнтам цінну інформацію, що підтримує зниження ризиків і потребу в прозорості.

Прозорий огляд даних стає все більш важливим для міжнародних клієнтів через зростання ланцюгів постачання.

Ми забезпечуємо інтегровану боротьбу зі шкідниками

Інтегрована боротьба зі шкідниками (IPM) — це ефективний і екологічно чутливий підхід до боротьби зі шкідниками, який використовує комбінацію здорового глузду для усунення причин зараження шкідниками.

Програма IPM надає клієнтам проактивну боротьбу зі шкідниками, щоб захистити репутацію бренду та зменшити ризики від загроз від шкідників.

Ми надаємо найкращу підтримку в галузі

У «Стоп! Кукарача» ми маємо найкращу програму навчання та професійного розвитку в галузі. Постійне навчання зосереджено на безпеці, ефективності обслуговування, технічній досконалості та використанні нових інноваційних продуктів висококваліфікованою командою спеціалістів із шкідників.

Наша команда професійно підготовлених техніків із боротьби зі шкідниками здатна запропонувати високоефективні рішення для боротьби зі шкідниками, видалення та контролю.

Це означає, що ваша місцева команда «Стоп! Кукарача» має всю підготовку та знання, необхідні для розробки найкращого плану боротьби зі шкідниками, адаптованого до вашого унікального бізнесу.

Наші програми також зосереджені на високих рівнях знань про шкідників, таких як розуміння поведінки гризунів, а також на місцевих ідеях.