Щури можуть бути дуже наполегливими, навіть розбиваючи бетон та інші перешкоди, щоб потрапити всередину, і якщо вони все-таки отримають доступ до вашого будинку або офісного приміщення, вони можуть поширювати хвороби, завдавати матеріальної шкоди та заражати їжу. Щури можуть спричинити інші проблеми, тому дуже важливо швидко усунути щурів, оскільки щури:

- Псують майно постійним розгризанням, щури можуть пошкодити ізоляцію, прогризти лаги підлоги, труби, двері, підлогове покриття. Щури також можуть шматувати майже все для своїх гнізд, від паперу до білизни та пластику. 

- Забруднювати харчові продукти , оскільки патогени знаходяться в сечі та екскрементах щурів, вони можуть передавати такі захворювання, як хвороба Вейля (лептоспіроз), лихоманка від укусів щурів і сальмонельоз.

Перевірте загальні ознаки щурів , які допоможуть вам визначити проблему на ранній стадії, гарантуючи, що ефективна боротьба та знищення щурів може вирішити проблему на ранніх стадіях.

Наслідки від щурів:

- Тривога — миттєва втрата довіри з боку клієнтів і співробітників, особливо в секторах харчової промисловості, промисловості та виробництва продуктів харчування та напоїв.

- Пошкодження — товарів і обладнання, таких як комп’ютери, електроприлади, дроти та труби в офісах і бізнес-приміщеннях.

- Втрати — зараження може призвести до відкликання продукції та втрати контрактів, що може призвести до фінансових втрат і втрати репутації компанії.

- Юридичні — недотримання законодавства може призвести до закриття бізнесу або штрафів.

Навіть щури в дворі, саду та за межами ваших приміщень також можуть становити величезний ризик, особливо для галузей, які вимагають нульової активності шкідників, в тому числі щурів.

Захист від щурів для запобігання зараженню щурами від СТОП! Кукарача!

Виявлення щурів у вашому домі чи на підприємстві може бути дуже неприємним. На щастя, є способи вирішити проблему з щурами і запобігти зараженню.

Захист вашого будинку від проникнення шкідників і усунення легкого доступу до їжі та води дійсно може змінити ситуацію. Щурам потрібен легкий і постійний доступ до джерела води, навіть якщо вони п’ють лише від 15 до 60 мл на день. Вони їдять майже все, що є, але вважають за краще їсти невеликі кількості різних продуктів.

Перегляньте наші поради нижче щодо практичних способів запобігання проблемі:

- Зберігайте харчові продукти в металевій або скляній тарі з щільно закритими кришками.

- Охайність у будинку та навколо об’єкту - менше безладу означає менше місць, де можна сховатися.

- Помістіть зовнішні мішки для сміття в металеві урни з надійно закріпленими кришками, щоб вони не поповнювалися вмістом.

- Прибирайте залишки корму для домашніх тварин і пташиного насіння та зберігайте корм для домашніх тварин у міцних контейнерах із закритими кришками — бажано над рівнем землі.

- Тримайте прилеглу територію чистою від сміття. Якщо у вас є компостна купа, не додавайте до неї органічні харчові відходи, оскільки це приверне увагу щурів.

Щури спритні, універсальні і максимально використовують будь-яку можливість проникнути у ваш будинок. Чорні щури - хороші скелелази. Хоча бурі щури можуть лазити, вони вважають за краще будувати нори, особливо поблизу або під твердими спорудами, такими як сараї, гаражі та стіни. 

Вони дуже вміло плавають у каналізації та дренажних системах, максимально користуючись будь-якими пошкодженими трубами. Обидва види гризуть щілини, щоб збільшити їх для легкого входу.

Рішення Стоп! Кукарача для боротьби з щурами!

Сертифіковані технічні спеціалісти Стоп! Кукарача пропонують безпечні та ефективні рішення, щоб позбутися щурів за допомогою найкращих засобів обробки, дератизації. Одним із найшвидших і найефективніших способів боротьби з щурами є родентициди та фізичний вилов. У нас є великий вибір родентицидів, придатних для використання зовні, у різноманітних формах.

Родентициди застосовуються в рамках планової програми протишкідників та регулярного моніторингу. Ми розробимо графік візитів, щоб ефективно вирішити вашу проблему з щурами з мінімальними перешкодами.

Ми пропонуємо комплексний огляд місця, щоб отримати доступ до джерела привабливості, місця розмноження, рівня зараження та ідентифікації виду щурів 

Наші спеціалісти можуть запропонувати ефективну цілеспрямовану боротьбу з щурами відповідно до ваших вимог.

Обробка включатиме контроль за будь-якими потенційними місцями розмноження та рекомендації щодо проактивних дій відповідно до проблем зі шкідниками.

Регулярна боротьба зі шкідниками часто є найнадійнішою формою профілактики. Станції приманки для щурів, є надійним засобом знищення щурів.

Ваші місцеві кваліфіковані спеціалісти Стоп! Кукарача можуть запропонувати найбільш відповідний комплекс дератизації для вирішення проблеми щурів, виявленої у вашому домі чи на підприємстві . Професійні послуги часто є найнадійнішим способом гарантувати довгострокове вирішення проблеми зі шкідниками.

Питання що часто задаються:

 • Чому щури потрапляють у ваш будинок?

  Є кілька причин, за якими щури потрапляють у будинок, викликаючи інвазію. Основна причина полягає в тому, щоб шукати притулок для гніздування, що може бути використано для будь-чого, що є м’яким і теплим, включаючи старий одяг, матраци, ізоляцію та інші м’які матеріали. Однак інвазії трапляються, коли ваш будинок має структурні пошкодження через тріщини та щілини (включаючи проблеми з сантехнікою), оскільки щури є спритними лазаючими, що дозволяє отримати доступ до вашого будинку. Їжа залишена або неправильно утилізована. Прибирання навколо вашої власності та видалення відходів відлякує щурів у ваших приміщеннях.

 • Пацюки пахнуть?

Так, хоча один щур сам по собі може не видавати сильного запаху, зараження щурів точно забезпечить вас важким запахом, який можна відрізнити від аміаку.

 • Чи можна мати вдома одного щура?

Ні, дуже малоймовірно, що у вашому домі або на території буде лише один щур. Щури дуже соціальні істоти, вони дуже швидко розмножуються і залишаються там, де мають доступ до їжі та притулку, тому малоймовірно, що у вашому домі буде лише один щур.

 • Чи повертаються щури в те саме гніздо?

Якщо щури мають доступ до тепла, джерела їжі та матеріалів для будівництва гнізда, таких як газети, старі простирадла/одяг, рушники, матраци чи будь-які м’які матеріали, вони залишатимуться в тому самому гнізді. Видалення цих джерел їжі та матеріалів для гніздування у щурів допоможе їм перейти на нове місце гніздування.

 • Де ховаються пацюки вдень?

  Щури ведуть нічний спосіб життя і більш активні вночі. Щури мають здатність стискати свої тіла, дозволяючи їм протискуватися через неймовірно маленькі  творчі отвори. Вони добре ховаються протягом дня під дошками підлоги, у стінах пустот, на горищах, пустотах або в тісних місцях.

 • Як позбутися щурів без отрути і пасток?

Окрім традиційних пасток, існують приманки з приманкою або родентицидом, які безпечні для використання навіть у місцях, де є діти та домашні тварини.

 • Які бувають методи знищення щурів?

Наші кваліфіковані, ліцензовані та висококваліфіковані фахівці використовують низку різних методів і родентицидів для боротьби зі щурами. Професійні родентициди недоступні у вільному продажі, лише сертифікованим фахівцям з боротьби зі шкідниками дозволено застосовувати їх відповідно до суворих інструкцій і правил.

 • Чи варто звертатися до професійного видалення щурів?

Професійне видалення щурів – найшвидший і ефективний спосіб позбутися щурів. Послуги експертів пропонують безпечний і надійний спосіб позбутися щурів .