Як власник комерційної нерухомості, цілком ймовірно, що ваші орендарі прийдуть до вас, щоб повідомити про проблеми зі шкідниками. У більшості випадків орендодавець відповідає за організацію боротьби з шкідниками та вирішення проблеми. Якщо ви не знаєте, з чого почати або що робити, прочитайте цей пост, який допоможе вам вирішити проблему та зберегти хороші стосунки з орендарями.

Вирішуйте проблему своєчасно

У деяких випадках шкідники можуть становити реальну небезпеку для ваших орендарів, тому важливо швидко вирішити проблему. Якщо вчасно не вирішити зараження, воно може поширитися на більшу площу, що ускладнить контроль. Також пам’ятайте про важливість відносин з орендарями. 

Обговорити проблему з орендарем

Після того, як ваш орендар зверне вашу увагу на проблему шкідників, дізнайтесь більше інформації, скільки часу ця проблема?! Ці питання важливо поставити, оскільки відповіді визначають результат. Якщо зараження було спричинено у зв’язку із певними факторами, яких не дотримувались орендарі, їм доведеться покривати витрати на боротьбу з шкідниками.

Визначте шкідника і звідки вони беруться

Іноді орендарі не зможуть правильно визначити шкідника, який проник на об’єкт. Найкраще, якщо ви самі переглянете або викличите компанію по боротьбі зі шкідниками.

Під час самостійного огляду зверніть увагу на наступне:

  • Екскременти

  • Сліди гризіння

  • Гнізда

  • Дивні запахи

  • Комахи

  • Залишки та крихти їжі у місцях харчування

Після огляду використовуйте інформацію, надану орендарем, та власні спостереження, щоб визначити можливу проблему шкідника. 

Почніть лікування та методи боротьби з шкідниками

Якщо зараження є результатом поведінки вашого орендаря, залишки їжі та погані санітарні умови, вони будуть нести відповідальність та оплачувати боротьбу з шкідниками. Якщо зараження виявилося у зв’язку із структурними недоліками, в такому разі, Ви як орендодавець буде нести відповідальність та оплачувати боротьбу за шкідниками. 

Як орендодавець, у вас є можливість використовувати методи боротьби зі шкідниками своїми руками або найняти професійну компанію з боротьби зі шкідниками. Ми рекомендуємо найняти професіоналів, щоб переконатися, що зараження обробляється належним чином, і проявити професіоналізм. Зверніться до обраної вами компанії з боротьби з шкідниками після ретельного дослідження. 

Обов’язково документуйте все та вимагайте звіти від постачальника послуг

Документуйте все, починаючи з першої зустрічі з вашим орендаря про проблеми зі шкідниками до обслуговування. Вам потрібно буде зберегти цю інформацію, як доказ того, що ви реагували на проблему, на випадок, якщо ваш орендар стверджуватиме інше. 

 

Виберіть «СТОП! Кукарача», щоб захистити своїх орендарів

«СТОП! Кукарача» пропонує точні комерційні рішення, засоби боротьби з шкідниками, які захистять ваші об’єкти від шкідників. Якщо ви хочете знайти надійну компанію по обробці від шкідників своїх приміщень, «СТОП! Кукарча» - це найкращий шлях. Активність шкідників може негативно вплинути на зайнятість вашої нерухомості та ймовірність того, що ваші орендарі поновлять договір оренди. Зверніться до «СТОП! Кукарача» для боротьби зі шкідниками, яка захистить добробут ваших орендарів.