BAYER ЗАПУСКАЄ НОВУ ЦИФРОВУ СИСТЕМУ БОРОТЬБИ З ШКІДНИКАМИ
Зараз доступна нова цифрова система боротьби з шкідниками, яка допомагає організаціям підвищити ефективність при боротьбі з гризунами в торгових точках, місцях виробництва харчових продуктів та складських приміщеннях.
Менеджер з виробництва продуктів Bayer, каже, що зараження гризунами дійсно може зашкодити репутації бренду, що робить цю нову та інноваційну систему чудовим інструментом для боротьби зі шкідниками для ефективного максимізації контролю в комерційних умовах. Розроблена у співпраці з Microsoft, цифрова система боротьби з шкідниками пропонує дані в режимі реального часу через велику мережу пасток у багатьох місцях.
Система забезпечує повну історію даних, що дозволяє менеджерам точно звітувати про свої результати, покращуючи простежуваність і прозорість для власників бізнесу.
Тім пояснює, що система також допомагає економити час.
Система повідомляє користувача про спійманого гризуна, показуючи, яка саме пастка активована, та місцезнаходження. Це скасовує вимогу регулярно перевіряти пастки вручну, і система оповіщення дозволяє їм реагувати на зараження набагато швидше, в надії мінімізувати активність гризунів, де це можливо.
Система призначена для допомоги спеціалістам з пест контролю шкідників, а не для їх заміни.
В даний час організації по боротьбі зі шкідниками стикаються з повсякденною проблемою збалансування часу, звітування про зараження та забезпечення прозорості та відслідковування для бізнесу. Ця цифрова система боротьби з шкідниками пропонує рішення цих викликів, що дозволяє їм управляти своїм часом та швидше реагувати.
Дезінфекція Дератизація Дезінсекція Ужгород Мукачево Виноградів Тячів Хуст