Дератизація Ужгород. Дератизація Мукачево. Дератизація Хуст. Дератизація Виноградів. Дератизація Берегово. Дератизація Солотвіно. Дератизація Рахів. Дератизація Минай. Дератизація Закарпаття. Знищення мишей та щурів Закарпаття. 

Гризуни та хвороби - крім того, що їх важко контролювати, вони можуть переносити хвороби, забруднювати середовище, спричиняти пожежі та інші матеріальні втрати. Насправді миші можуть забруднити приблизно в 10 разів більше їжі, яку вони їдять. Гризунів пов'язують із смертельним захворюванням - хантавірус. Також, вони є перенощиками багатьох інших хвороб (лептоспироз, чума, сальмонелоз).

Також гризуни є перенощиками бліх, які можуть поширювати чуму та такі захворювання, як вірус лімфоцитарного хоріоменінгіту. Ця хвороба здебільшого вражає хворих з ослабленою імунною системою і може спричинити головний біль, лихоманку та менінгіт. Це також може спричинити ускладнення під час вагітності.

Проводити самостійно вилов, не рекомендуємо, так як, гризуни небезпечні та здатні передавати різноманітні бактерії, віруси та хвороби через слину, кал та сечу.

Якщо ви виявили гризуна у своєму будинку, ресторані чи виробництві зверніться до фахівця з боротьби зі шкідниками для вирішення цієї проблеми. Присутність одного гризуна в будинку може бути сигналом про зараження, яке з часом стане причиною багатьох проблем.

Тримайте дітей та домашніх тварин подалі від гризуна. Якщо загнати в кут, гризун вкусить, щоб захиститися.

Гризуни є одними з найбільш пристосованих істот на планеті, і їх може бути надзвичайно важко винищити. Інвазії можуть завдати значної шкоди зараженим будівлям та місцевому сільському господарству, а також розповсюдженню багатьох захворювань, небезпечних для людей.

Щури та миші надзвичайно руйнують сільськогосподарські громади. Ряд видів харчується насінням та зерном. 

Об’єднані зусилля сусідів можуть виявитись надзвичайно ефективними у запобіганні зараженням. У багатоквартирних будинках та кварталах координація заходів із запобігання може включати зусилля з прибирання та зміни ландшафту. 

Однак для того, щоб захистити свій будинок, сад та здоров’я від існуючих заражень гризунами , часто необхідні професійні рішення.

Що я можу зробити, щоб запобігти зараженню гризунами?

Методи профілактики слід застосовувати достроково, щоб утримувати будинок без гризунів. Гризуни швидко розмножуються, і невеликі популяції за дуже короткий час стають масовою проблемою. 

Зберігання їжі
Тримайте будь-які можливі джерела їжі подалі від гризунів. Дрібні крихти та сміття є популярними джерелами зараження, як і сухі товари, такі як зернові та злакові культури. Їх слід зберігати в герметичних металевих або скляних контейнерах, щоб запобігти забрудненню. Фрукти та овочі також слід правильно зберігати, а відходи, що утворюються, ніколи не залишати в раковинах або на прилавках.

Картон
Предмети з картону є привабливими для гризунів, оскільки вони, як правило, є місцем проживання та розмноження. 

Отвори для ущільнення
Через специфічну структуру тіла (ребра) гризунів вони здатні протискуватися через простори, які здаються для них занадто малими. Всі такі отвори слід герметично закрити, щоб запобігти потраплянню та входу гризунів.

За допомогою слід звернутися до фахівця з боротьби зі шкідниками ТОВ "СТОП! Кукарача"